Jelena Gerbec doživela je neprijatnu situaciju na jednom nastupu nakon što nije otpevala pesmu jednom gostu u trenutku kada je to poželeo.
Kako je objasnila, nemila i uznemirujuća situacija dogodila se pred svima, što ju je dodatno potreslo i rasplakalo.
– Imala sam jednu vrlo neprijatnu situaciju na svirci. Nisam otpevala pesmu u trenutku kada je to gost želeo. On je platio pesmu, ali kolege su svirale ono što im je rekao pevač, a ne ja. To je bilo tako jer je to bio koleginin bend.
Gost je prišao, uhvatio me za kosu i rekao: „Takve kao što si ti plaćam 50 evra u Beogradu“. Zgrozila sam se i prestravila. Ne znam kako da objasnim ni sama taj osećaj. Osećala sam se grozno i jadno, počela dam da plačem – požalila se Gerbec i dodala:
– Organizatori su mi uputili izvinjenje. Rekli su da je taj čovek vrlo problematičan.Hvala Bogu to je bio prvi i poslednji put da mi se to desilo. Zato što mu nisam otpevala pesmu nije znao kako da me uvredi, pa je udario na moj moral – rekla je pevačica za televiziju Hajp.

